Dsmart Online

AYNI GÜN KURULUM HEMEN ARA

| 0850 480 50 40 |

Sizi Arayalım

Evde En Uygun Limitsiz İnternet Paketi Hangisi?
Anasayfa / Size Özel / Evde En Uygun Limitsiz İnternet Paketi Hangisi?
Evde En Uygun Limitsiz İnternet Paketi Hangisi?
Evde En Uygun Limitsiz İnternet Paketi Hangisi?

İnternet paketleri arasında kararsız kaldıysanız bu yazı size rehber olacaktır. Limitsiz ve uygun fiyatlı internet almak için araştırma yapmanıza artık gerek kalmadı. Seçtiğiniz internet tarifesindeki hızı doğru alabilmeniz için kullanacağınız modemin kalitesi ve hattı taşıyan kabloların kalitesi önemlidir.

Nelere dikkat etmeliniz?

  • Sabit fiyat garantisine
  • Altyapınızın internet hızına ve desteğine
  • Müşteri hizmetleri kalitesine
  • Fatura ödeme noktalarına
  • Modem ücretine, Modemin kalitesine
  • Kurulum ücreti, aktivasyon ve bağlantı ücretlerine
  • Arıza ve sorun çözümü yeterliliğine

​Yukarıdaki kriterleri göz önüne alarak internet tarifenizi seçebilirsiniz. Burada internet hattınızı seçerken bizim önerimiz limitsiz bir internet olmasıdır. Günümüzde sosyal medya platformları (facebook, instagram, twitter) üzerinden günde onlarca video izliyoruz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte herkesin cep telefonu ile çekip internete yüklediği videolar HD kalitede ve yüksek boyutlardadır. Bu sebeple limitli bir internet tarifesi alırsanız ve evinizde 2 veya daha fazla kullanıcı olacağını düşünürsek ilk haftada kotanız dolacaktır.

Bu sebeple bu yazımızda sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak iki adet internet tarifesini aşağıda detaylarıyla inceleyebilirsiniz.

Evde En Uygun Limitsiz İnternet Tarifeleri

Birbirinden farklı özellikleriyle iki seçenek dikkat çekmektedir. Bütçe dostu limitsiz ancak hızı yavaşlayan bir internet veya limitsiz ve hızı düşmeyen modem hediyeli bir internet. 

4 MBPS'e kadar 40 GB Limitsiz İnternet Paketi 34,90 TL

4 MBPS limitsiz olarak tanımlanan bu kampanya 40 GB AKN ile birlikte gelmektedir. 40 GB kullanım dolduktan sonra hız 1 MBPS olarak ay sonuna kadar devam eder. Yeni gelen ay ile birlikte hız tekrar 4 MBPS olarak güncellenerek aynı süreç devam eder. Eğer interneti çok yoğun kullanmıyorsanız bu kampanyayı 24 ay boyunca 34,90 TL ödeyerek kullanabilirsiniz. 

10 MBPS'e kadar Limitsiz İnternet Kampanyası 79,90 TL

Bu pakette 10 MBPS hızında limitsiz bir internet kullanırken hız düşmesi yaşamadan internetteki tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. 24 ay sabit fiyat garantisi ile 79,90 TL ödeyeceğinizi bilerek içiniz rahat bir şekilde aboneliğinizi sürdürebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden 10 MBPS ve üzeri internet başvurusu yapan müşterilerimize özel 200 TL değerinde modem hediye!

Sizi Arayalım! veya şimdi abone olmak için bizi arayın; 

0232 600 7373

AYNI GÜN KURULUM
Türkiye   :   0850 480 50 40
İstanbul   :   0212 945 45 73
İzmir   :   0232 600 73 73